UPS Statyczny

Slider Technologies jest autoryzowanym partnerem znanych na świecie producentów statycznych zasilaczy UPS : EATON, EVER, VERIV,  CE+T, Salicru. Prowadzimy sprzedaż urządzeń wymienionych producentów UPS oraz zapewniamy  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy również partnerem biznesowym niemieckiego producenta dynamicznych zasilaczy UPS firmy PILLER.

Współpraca z uznanymi partnerami ułatwia nam wybór zasilacza UPS dopasowanego do aktualnych i przyszłych potrzeb klienta. Dzięki temu nie musimy dopasowywać instalacji klienta do posiadanego UPS-a, tylko skupiamy się na dobraniu UPS do instalacji.
Ze strony Slider Technologies mają Państwo zapewnioną pełną integrację urządzeń wybierając z najlepsze elementy składowe systemu zasilania gwarantowanego, choćby takie jak wybór UPS, wybór najlepszej dla tej konfiguracji baterii, stojaków bateryjnych oraz komunikacji.

Pełna elastyczność na wymagania przyszłego użytkownika sprawia, że stworzenie odpowiedniej konfiguracji jest dużo łatwiejsze i prostsze w realizacji.
Świadczy o tym wolumen instalacji UPS, którą Slider Technologies wykonał w ostatnich latach.