Data center

Oferta Slider Technologies to nie tylko systemy zasilania. Rozwój firmy spowodował rozszerzenie oferty o kompleksową realizację obiektów typu Data Center. W ramach tej oferty Slider Technologies zapewnia opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowej serwerowni, budowę pomieszczenia serwerowni zgodnie z założeniami użytkownika w oparciu o wytyczne Uptime Institute, wykonanie instalacji chłodniczej, gaśniczej, monitoringu oraz kontroli dostępu, podłogi technicznej, instalacji elektrycznej oraz światłowodowej itd.

Doświadczenie zdobyte w oparciu o realizację jednej z największych serwerowni w Polsce (6 MW chłodu i …MW zasilania UPS) gwarantuje, że kadra inżynierska firmy poradzi sobie z każdymi niespodziankami, które może napotkać na placu budowy.

Oferta w dziedzinie obiektów Data Center jest kompleksowa i oprócz dostawy szaf rack lub zabudowy „zimny” i „gorący” korytarz zapewnia również migrację sprzętu klienta.

Szczelna zabudowa szaf rack wyposażonych w wewnętrzny system chłodzenia i gaszenia, opcjonalnie wyposażony w zasilacze UPS w wersji rack. Kontrola dostępu oraz środowiska pracy.

Klasyczna zabudowa tzw. Kiosk z podziałem na gorący i zimny korytarz. Klimatyzacja In-row, kontrola dostępu, środowiska, nadzoru nad listwami PDU z dużym ekranem dotykowym.

Kontenerowa serwerownia umożliwia wybudowanie serwerowni niemal w dowolnym miejscu nie rezygnując z pomieszczeń zajmowanych przez firmę. Indywidualny projekt zawiera pełną infrastrukturę techniczną i bezpieczeństwa dla obiektów Data Center, a modułowa konstrukcja umożliwia łatwą rozbudowę o kolejne kontenery