O firmie

Slider Technologies to nowoczesna spółka skupiająca wokół siebie osoby z doświadczeniem  w dziedzinie zasilania awaryjnego oraz wyposażenia technologicznego obiektów Data Center. Jakość świadczonych usług przez Slider Technologies dostrzegli również renomowani producenci tacy jak Eaton, Ever, Vertiv, Socomec, Piller, Huawei, doceniając to poprzez przyznanie różnych autoryzacji uprawniających do sprzedaży, uruchamiania, instalowania oraz serwisowania ich urządzeń. Przy współpracy z producentami możemy profesjonalnie i terminowo tworzyć niezawodne systemy zasilania, chłodzenia, gaszenia lub monitorowania dla potrzeb infrastruktury informatycznej, medycznej oraz wojskowej i przemysłowej. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań dopasowanych do Waszych potrzeb opartych o wysokiej jakości markowy sprzęt, który zagwarantuje Państwu długotrwałą i bezawaryjną eksploatację.

Każde z urządzeń wymaga właściwej opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Nasz wysoce skuteczny zespół specjalistów zapewnia usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Podążając za rozwojem technologii pozwalającej pozyskać energię ze źródeł odnawialnych w roku 2022 stworzyliśmy dedykowaną spółkę RETECO, która skupia się na wdrażaniu projektów OZE.

Cieszymy się, że nasi Klienci wracają do nas z kolejnymi projektami. Jest to dla nas najlepsza referencja, jaką możemy od nich otrzymać.