Certyfikaty i Autoryzacje

Slider Technologies Sp. z o.o. > Certyfikaty i Autoryzacje

Niezwykle ważne w dzisiejszym szybkim rozwoju technik zasilania gwarantowanego jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników serwisu. Jest to możliwe dzięki szkoleniom organizowanym przez producentów. Dzięki temu zarówno Slider Technologies jak i pracownicy posiadają nie tylko certyfikaty, ale przede wszystkim dostęp do aktualnych informacji serwisowych dostarczanych przez spółkę urządzeń.

Niemniej ważne od wiedzy technicznej jest zaufanie klientów. W 2019 roku spółka otrzymała Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego wydane przez ABW do ochrony informacji niejawnych o klauzuli tajne oraz Secret UE, NATO Secret oraz ESA Secret.

Slider Technologies troszczy się również o ekologię dostarczając coraz to efektywniejsze rozwiązania w zakresie systemów zasilania UPS oraz agregatów prądotwórczych spełniających najnowsze standardy emisji spalin do środowiska. To również utylizacja zużytego sprzętu zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska. Spółka posiada certyfikat Firma przyjazna środowisku oraz jest zarejestrowanym podmiotem w bazie BDO.