Slider Technologies

Jesteś tutaj: Home > Produkty > Zasilacze UPS

Zasilacze Statyczne UPS

Slider Technologies jest autoryzowanym dystrybutorem znanych na świecie producentów statycznych zasilaczy UPS : CE+T, EVER, Salicru. Prowadzimy sprzedaż urządzeń wymienionych producentów UPS oraz zapewniamy  serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy również partnerem biznesowym niemieckiego producenta dynamicznych zasilaczy UPS firmy PILLER.

 

CE+T to światowy lider w produkcji inwerterów. Swoje doświadczenie przeniósł do produkcji modułowych  UPS-ów, których konstrukcja jest nieco zbliżona do budowy siłowni stałoprądowej. Zasilacz może być zasilany zarówno z sieci zawodowej (jak wszystkie UPS) jak i ze źródeł energii odnawialnej, co jest bardzo innowacyjnym rozwiązaniem. Dzięki temu, oraz wielu innym zaletom, zasilacze te idealnie nadają się do gwarantowanego zasilania w przemyśle w „Green Data Center”

 

EVER to polski producent UPS, o uznanej na świecie marce klasycznych monoblokowych zasilaczy UPS. Cechą istotnie wyróżniającą produkty EVER jest autorskie rozwiązanie, wbudowane w UPS  kompensacji mocy biernej pojemnościowej. EVER produkuje UPS-y monoblokowe o bardzo dobrych i stabilnych parametrach technicznych. Dodatkową zaletą stosowania ich rozwiązań jest możliwość dostosowania rozwiązań do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

SALICRU to hiszpański producent monoblokowych zasilaczy UPS różnych mocy.  Najbardziej wyróżniającym się urządzeniem tej firmy jest UPS chłodzony o bardzo wysokiej sprawności i niebywale cichy. SALICRU jest producentem ciągle rozwijającym jakość swoich produktów, dlatego też ich sprzedaż i popularność na światowych rynkach nie maleje.

 

PILLER  to największy producent dynamicznych zasilaczy UPS, których energia zmagazynowana jest w ciągle wirującej masie albo w bateriach. Producent posiada ok 60 % europejskiego rynku zasilaczy dynamicznych. Fabryka zlokalizowana w Niemczech w Osterode jest największą w Europie fabryką produkującą zasilacze dynamiczne. Rozwiązania firmy Piller są najcichsze i najekonomiczniejsze w swojej klasie. Idealnie nadają się do gwarantowanego zasilania dużych DATA CENTER.