Slider Technologies

Seminarium "Zasilanie elektryczne gwarantowane i separowane - dobre praktyki projektowe, wykonawcze i eksploatacyjne"

Pragniemy z satysfakcją poinformować, że Stowarzyszenie Elektryków Polskich postanowiło wyróżnić Slider Technologies Sp. z o.o. i powierzyło jej przeprowadzenie seminarium o dobrych praktykach w projektowaniu zasilania elektrycznego w zakresie zasilania gwarantowanego oraz separowanego.

Seminarium odbyło się w dniu 10.06.2015 roku w Warszawie w siedzibie NOT przy ul. Czackiego 3/5.


Bogate doświadczenie oraz wiedza i kompetencje firmy Slider Technologies, a także patronat SEP, jest gwarancją wysokiej zawartości merytorycznej poruszanej tematyki. Inżynierowie pracujący w firmie Slider Technologies od wielu lat z powodzeniem wykonują i realizują projekty z dziedziny zasilania obiektów. Podczas seminarium podzieliliśmy się z Państwem nabyta praktyką, wskazaliśmy najczęściej popełniane błędy oraz sposoby ich ominięcia. Opowiedzieliśmy również jakie są najnowocześniejsze trendy oraz jak je z powodzeniem stosować je w polskich uwarunkowaniach prawnych i technicznych.

 

W projektach elektrycznych systemów zasilania gwarantowanego i separowanego pojawia się niestety wiele błędów, które są często przyczyną nieodwracalnych skutków zarówno dla zasilanych odbiorów jak i dla bezpieczeństwa i zdrowia ludzi.

 

Wiele z tych błędów wynika z braku doświadczenia. Przykładem mogą być obiekty medyczne, które przerastają często możliwości projektowe projektantów nie mających na co dzień do czynienia z tego typu obiektami. Podczas seminarium poruszone zostały kwestie dotyczące projektowania tychże obiektów medycznych.

 

To samo dotyczy obiektów typu Data Center, które ze względu na konieczność wysokiej dostępności do zasilania są bardzo specyficzne i niełatwe do zaprojektowania.

 

Poruszenia tej tematyki i przybliżenie dobrych praktyk, z pewnością będą miały pozytywny wpływ na jakość projektów i podniosą kwalifikacje zainteresowanym słuchaczom.

 


 

OFICJALNY PROGRAM SEMINARIUM

 

DSC_816321.JPGDSC_815891.JPGDSC_816032.JPGDSC_816426.JPGDSC_816721.JPGDSC_816558.JPGDSC_816830.JPGDSC_816952.JPGDSC_817036.JPGDSC_817178.JPGDSC_817265.JPGDSC_817377.JPG